fbpx

«Нова-рент» - це сучасний сервіс автопрокату міжнародного класу.

Компанія «Нова-рент» надає послуги на ринку автопрокату з 2008 року. У нашому автопарку 47 автомобілів, які повністю покривають потреби навіть найвимогливіших клієнтів:

Ми поділяємо філософію і цінності максимально клієнтоорієнтованого сервісу, завжди намагаємося надати найпривабливіші умови для співпраці, постійно вдосконалюємо і покращуємо свої послуги.

Чому Вам варто співпрацювати з нами?

home_carrental_list_1
Всі автомобілі проходять строгий контроль протягом усього терміну експлуатації. У нашому автопарку немає машин старше 3-х років - це гарантія безпеки і високого рівня комфорту для Клієнта.
home_carrental_list_2
Ми вибираємо тільки найкращих співробітників - в наших рядах багато з тих, хто раніше працювали в компаніях-партнерах вашого сервісу. Це дає нам можливість прекрасно розуміти всі тонкощі співпраці з Economycarrentals.

home_carrental_list_3
За час роботи компанія «Нова-рент» обслужила понад 5000 задоволених клієнтів з більш ніж 60 країн світу - це робить нас по-настроящему міжнародним сервісом.
home_carrental_list_5
Мережа з 13 партнерів по всій Україні (включаючи компанії, що вже працюють з вами) - роблять наш сервіс популярним, зручним і максимально доступним для клієнтів.