fbpx
Умови оренди

В даний момент на ринку автопрокату існує великий вибір автомобілів, тарифів і спеціальних пропозицій. Ми пропонуємо найвигідніші умови, з якими можна ознайомитися нижче.

Процедура оформлення такої послуги як оренда автомобіля дуже проста. Ви можете обрати потрібний Вам термін оренди і автомобіль на сайті і забронювати його використовуючи онлайн форму, або зв'язатися з менеджером компанії за тел. + 38063-270-44-33

1Вимоги до орендаря

• мінімальний вік 21 рік
• водійський стаж від 2 років

2Необхідні документи

• паспорт
• водійське посвідчення дійсне на території України

3Способи оплати

• готівковий/безготівковий розрахунок
• кредитні картки (Visa, MasterCard, Maestro)

4Видача/прийом автомобіля

Видача / прийом автомобіля біля будь-якої станції метро в робочий час надається бесплатно.
Автомобіль передається тільки в чистому вигляді, мийка автомобіля після повернення автомобіля включена у вартість оренди.

Орендар може використовувати автомобіль за межею м.Києва для поїздок по Україні без внесення додаткової застави.

5Страхування

Всі автомобілі застраховані на умовах обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності «ОСАГО» , а також «АвтоКАСКО».

6Дії в разі дорожньо-транспортної пригоди

За фактом настання дорожньо-транспортної пригоди (аварії, пошкодження автомобіля незалежно від причини, нанесення фізичної чи матеріальної шкоди будь-яким особом при використанні автомобіля, викрадення, крадіжки автомобіля або його частин, захоплення автомобіля або інших дій, вчинених проти автомобіля компанії Novarent). Клієнт зобов'язаний негайно викликати поліцію і повідомити про те, що трапилося представнику компанії Novarent. Клієнт зобов'язаний протягом 24 годин надати в офіс Novarent довідку встановленого зразка про дорожньо-транспортну пригоду (ДТП) з поліції.

7Заміна орендованого автомобіля в разі технічної несправності, аварії

Компанія Novarent пропонує своїм клієнтам нові автомобілі, що знаходяться у відмінному технічному стані, обслуговування і догляд за якими, проводиться на фірмових техстанціях і гарантійних СТО. У разі технічної несправності, поломки, аварії орендованого автомобіля можлива його заміна на автомобіль такої ж цінової категорії при його наявності, або класом вище. Невеликі несправності / пошкодження орендованого автомобіля можуть бути усунені клієнтом самостійно на рекомендованих пунктах технічного обслуговування тільки після консультації з менеджером компанії Novarent.

8Відповідальність Клієнта

Клієнт несе матеріальну відповідальність у разі пошкодження, крадіжки автомобіля взятого на прокат або його частин, навіть при відсутності своєї провини. Клієнт несе повну матеріальну відповідальність за пошкодження шин, дисків, днища автомобіля, а також за всі порушення правил дорожнього руху, вчинені під час використання автомобіля, взятого на прокат.

9Страховий депозит

Сума страхового депозиту на момент прокату залежить від моделі автомобіля, що орендується. Страховий депозит вноситься в момент підписання договору і повертається Орендарю, при виконанні умов договору, в момент передачі автомобіля Орендодавцю.

10Тарифи

Тарифи включають повне технічне обслуговування транспортного засобу, і необмежений добовий пробіг*. Початок оренди обчислюється з моменту підписання акту прийому-передачі автомобіля. Затримка автомобіля на 4 години і більше оплачується як наступна доба оренди.

Мінімальний період оренди 2 діб.

11Довготривала оренда

Novarent надає послуги по довгостроковій оренді автомобілів (один місяць і більше) за спеціальними тарифами. Для отримання більш детальної інформації, будь ласка, телефонуйте в Novarent офіс +38 (063) 270 44 33 або пишіть на електронну пошту [email protected]

* Прокат автомобілів без обмеження пробігу дійсний при замовленні автомобіля на 4 дні і більше.

Для отримання більш детальної інформації, будь ласка, телефонуйте в офіс NOVARENT:
+38 063 270 44 33